sport-transilvania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clubul de airsoft Lupii din Carpați. Sala de aerobic Miki's Gym
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?

In jos 
+2
gryzlly
KRueD
6 participanți
AutorMesaj
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyMar Iul 12, 2011 12:22 pm

Haideti sa vedem care vrea sa vina la jocul de la Arsenal Park ca se apropie cu viteza week`end`ul cu pricina si as vrea sa stiu si eu daca mergem ca daca nu am altceva pe lista!!!

come oooooooooooooooon! Să trăiți
Sus In jos
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyMar Iul 12, 2011 4:58 pm

Ma vedeti ca tre sa faceti plata pana pe 20 iulie in contul lui Albert.
Sau eventual vb cu el sa ii duceti banii direct cand mergeti, dar tre sa va organizati sa stie omu ce si cum ca e organizata o chestie fff faina.
Mie imi pare rau ca nu pot participa, dar .... sper ca veti reprezenta clubul cu mandrie.
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyMier Iul 13, 2011 1:31 pm

Poi eu unul m-as duce...de aceea am si lansat sos-ul, atat pentru joc cat si pentru locatie si distractie! Sa speram ca se trezeste lumea din hibernarea de vara si se decide! Eu am in aceeasi perioada si un concurs de bridge de juniori la Bran...asa ca, daca nu se merge la Arsenal Park, ma duc acolo si ar cam trebui sa ma anunt si acolo mai din timp!
Sus In jos
Corialis
Soldat
Soldat



Mesaje : 19
Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 46
Localizare : Deva

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyJoi Iul 14, 2011 6:28 pm

salutare Lupilor! traiesc cu speranta ca veti veni la sf lunii la event, pentru orice informatie ma puteti suna la 0723 348 160
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyJoi Iul 14, 2011 7:45 pm

KRueD a scris:
Poi eu unul m-as duce...de aceea am si lansat sos-ul, atat pentru joc cat si pentru locatie si distractie! Sa speram ca se trezeste lumea din hibernarea de vara si se decide! Eu am in aceeasi perioada si un concurs de bridge de juniori la Bran...asa ca, daca nu se merge la Arsenal Park, ma duc acolo si ar cam trebui sa ma anunt si acolo mai din timp!
din pacate eu nu pot sa merg dar va urez succes si distractie maxima Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Să trăiți
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Iul 15, 2011 8:25 am

mda...se pare ca nu prea mai citesc lupii astia forumul sau nu au cum sa isi motiveze lipsa de chef pentru a veni la concurs...eu inca mai raman deschis, asa ca daca ne adunam si 2-3 eu sunt inca acolo! Să trăiți
Sus In jos
Corialis
Soldat
Soldat



Mesaje : 19
Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 46
Localizare : Deva

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Iul 15, 2011 8:58 am

poti sa participi si singur, eu nu ma supar chiar ar fi perfect sa fie cineva de lupi prezent.
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Iul 15, 2011 1:57 pm

sa vad...te anunt undeva sapt viitoare daca nu e prea tarziu! poate racolez ceva lupi la sf acesta de saptamana! Mort
Sus In jos
Corialis
Soldat
Soldat



Mesaje : 19
Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 46
Localizare : Deva

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Iul 15, 2011 4:46 pm

vreau sa fie lupii prezenti deoarece vreau sa am o discutie cu liderii de cluburi din transilvania in privinta Aliantei Airsoft Transilvania. nu e obligatorie prezenta dar e bine venita.
Sus In jos
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Iul 15, 2011 5:41 pm

Se pare ca pe forumul asta scriu numa 3 persoane si mainou Corialis, care ne viziteaza.
CE se intampla acolo?
Toti lupusorii se dau la fund?
Moare echipa?
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Iul 15, 2011 6:04 pm

gryzlly a scris:
Se pare ca pe forumul asta scriu numa 3 persoane si mainou Corialis, care ne viziteaza.
CE se intampla acolo?
Toti lupusorii se dau la fund?
Moare echipa?
inca nu stai linistit Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Să trăiți
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Iul 15, 2011 6:06 pm

bin laden a scris:
gryzlly a scris:
Se pare ca pe forumul asta scriu numa 3 persoane si mainou Corialis, care ne viziteaza.
CE se intampla acolo?
Toti lupusorii se dau la fund?
Moare echipa?
inca nu stai linistit Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Să trăiți
e vara si multi sunt in concediu cu familia trebuie inteles si acest aspect Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Tudor
Fruntaș
Fruntaș
Tudor


Mesaje : 49
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 49

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyLun Iul 18, 2011 10:18 pm

gryzlly a scris:
Se pare ca pe forumul asta scriu numa 3 persoane si mainou Corialis, care ne viziteaza.
CE se intampla acolo?
Toti lupusorii se dau la fund?
Moare echipa?
Sefu, io la mare...dar revin io Smile Să trăiți
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyMar Aug 02, 2011 3:40 pm

veni vidi vici...jocul de la arsenal park a fost intens/solicitant dar scurt...pacat ca a stricat ploaia cheful mai multor jucatori si nu am reusit sa il finalizam...dar pana atunci a fost frumos! HAU HAU HAU!!!
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyMar Aug 02, 2011 7:27 pm

KRueD a scris:
veni vidi vici...jocul de la arsenal park a fost intens/solicitant dar scurt...pacat ca a stricat ploaia cheful mai multor jucatori si nu am reusit sa il finalizam...dar pana atunci a fost frumos! HAU HAU HAU!!!
ceva poze domn sergent aveti? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Să trăiți
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyMier Aug 03, 2011 8:05 am

nu am avut timp sa fac poze... ca eram tot prin locuri periculoase amplasat si nu am vrut sa imi distraga altceva atentia decat inamicul! Rambo


vor aparea atat pozele cat si montajul unor filmulete pe forum la acd deva din cate imi spunea Albert! plus o emisiune la b1tv pe data de 16! Să trăiți
Sus In jos
Corialis
Soldat
Soldat



Mesaje : 19
Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 46
Localizare : Deva

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Aug 05, 2011 7:52 am

un mic trailer
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Aug 05, 2011 8:57 am

merci Dl Corialis! Am sa te rog cand ai timp si mai apar ceva montaje sa ne anunti sa aruncam si noi o privire! Multumesc anticipat! Cred ca am sa te sun sapt. viitoare sa imi zici de asemenea data si ora exacta a emisiunii de pe B1TV! Să trăiți
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Aug 05, 2011 9:01 am

Multumit Domn Maior? Din pacate noi inca nu figuram in peisaj decat undeva acolo in spate ca am fost intarziatii editiei Sad ; pe langa ca am am facut 7 ore pe drum (ne-am pierdut de vreo 2 ori si am ocolit o groaza), am ajuns dim chiar inainte cu 5 min de briefing si tot pe fuga am fost... tot am bagat ture masina/platou ( a fost bine ca ne`am facut direct incalzirea) Mort
Sus In jos
Corialis
Soldat
Soldat



Mesaje : 19
Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 46
Localizare : Deva

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Aug 05, 2011 9:08 am

in momentul in care apar noutati va anunt
Sus In jos
flo
Caporal
Caporal
flo


Mesaje : 78
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 47
Localizare : Cluj-Napoca

Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? EmptyVin Aug 05, 2011 9:57 am

Foarte tare locatia , cred ca ati avut parte de un jok super . abia astept sa vad si alte montaje .

- Uaaau ce dor mi-e de un jok !!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty
MesajSubiect: Re: Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?   Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park? Empty

Sus In jos
 
Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» LA REVEDERE LUPILOR!!!
» ZIUA LUPILOR!
» DE ZIUA LUPILOR
» ZIUA LUPILOR 30.11 2010
» ZIUA LUPILOR 30.11 2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sport-transilvania :: Airsoft - Forum sportiv :: Airsoft :: Jocuri-
Mergi direct la: