sport-transilvania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clubul de airsoft Lupii din Carpați. Sala de aerobic Miki's Gym
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 LA REVEDERE LUPILOR!!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyJoi Iun 30, 2011 11:45 am

Cu lacrimi in ochi trebuie (cel putin pentru cateva luni) sa ma despart de acest club fff drag mie, club in care am investit si ceva bani, dar toata inima si tot sufletul mea a fost si este alaturi de acest club.
Pentru o perioada de timp trebuie sa iau viata in piept si sa plec din tara sa incerc sa fac ceva bani si pentru familia mea.
Din pacate aici am incercat mai mult decat posibil sa fac tot felul de incercari sa ne mentinem pe linia de plutire macar, nu sa facem avere, dar prin toate mijloacele statul acesta ne-a bagat si ne baga bete in roate si mereu ne pune piedici.
Asa ca sunt nevoit sa plec din aceasta tara, dar PROMIT ca emblema de LUP o voi purta mereu cu cinste si mandrie.Voi fi activ pe forum, mess, facebook sau mail si voi incerca sa fiu mereu prezent pe calea netului alaturi de voi.
In locul meu, statutul de sef de haita l-am predat lui BIN LADEN.
Va rog sa il tratati cu respectul cuvenit. Are drepturi depline si nelimitate in club.
Are dreptul de avansare sau retrogradare, de introducere a noilor membrii sau de eliminare a unora.
Cotizatia i-o predati lui lunar.

Sa auzim si sa ne vedem cu bine.!!!

HAU HAU HAUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!
Sus In jos
flo
Caporal
Caporal
flo


Mesaje : 78
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 47
Localizare : Cluj-Napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyJoi Iun 30, 2011 7:44 pm

va salut si eu . am prins si eu ceva si vorba lui gryzzly - tre sa iau viata in piept si sa plec dincolo. mie unul chiar mi s-a acrit de situatii naspa. poate mai apar la un jok , doua , insa din august am plecat fratilor. WOLFS I SALUT YOU Să trăiți
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyVin Iul 01, 2011 7:11 am

flo a scris:
va salut si eu . am prins si eu ceva si vorba lui gryzzly - tre sa iau viata in piept si sa plec dincolo. mie unul chiar mi s-a acrit de situatii naspa. poate mai apar la un jok , doua , insa din august am plecat fratilor. WOLFS I SALUT YOU Să trăiți
succes Flo si sa auzim numai de bine Să trăiți
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyVin Iul 01, 2011 8:20 am

roger that!...dap, e viata si familia primeaza intotdeauna! good luck to you boys! Să trăiți
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyVin Iul 01, 2011 10:47 am

KRueD a scris:
roger that!...dap, e viata si familia primeaza intotdeauna! good luck to you boys! Să trăiți
succes tuturor atat celor care pleaca la munca dincolo cat si celor care raman acasa sper sa ne intalnim cu totii intro zi sanatosi si cu mai mult chef de viata la o bere ,un gratar si barfe. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Să trăiți
Sus In jos
Tudor
Fruntaș
Fruntaș
Tudor


Mesaje : 49
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 49

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptySam Iul 02, 2011 7:33 pm

Salut baieti, viata ne ofera si de-astea, principalul este ca ati gasit o portita si macar sa va duceti undeva unde sa puteti muncii si castiga bani. Sper din tot sufletul sa putem continua cu jocurile asa cum a fost sa nu ne "spargem" prea tare, dar are grija de noi Bin Wink. Bafta multa Mihai si Flo, si grija mare. Soldat
Sus In jos
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyDum Iul 03, 2011 3:12 am

Sa dea bunul Dumnezea sa mearga bine si ne vom reintalni mult mai puterenici
Sus In jos
Tudor
Fruntaș
Fruntaș
Tudor


Mesaje : 49
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 49

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyDum Iul 03, 2011 8:52 am

bin laden a scris:
KRueD a scris:
roger that!...dap, e viata si familia primeaza intotdeauna! good luck to you boys! Să trăiți
succes tuturor atat celor care pleaca la munca dincolo cat si celor care raman acasa sper sa ne intalnim cu totii intro zi sanatosi si cu mai mult chef de viata la o bere ,un gratar si barfe. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Să trăiți
Urmatoarea batalie? Smile
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyDum Iul 03, 2011 10:14 am

Tudor a scris:
bin laden a scris:
KRueD a scris:
roger that!...dap, e viata si familia primeaza intotdeauna! good luck to you boys! Să trăiți
succes tuturor atat celor care pleaca la munca dincolo cat si celor care raman acasa sper sa ne intalnim cu totii intro zi sanatosi si cu mai mult chef de viata la o bere ,un gratar si barfe. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Să trăiți
Urmatoarea batalie? Smile
duminica viitoare sper din tot sufletul Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyDum Iul 03, 2011 10:15 am

gryzlly a scris:
Sa dea bunul Dumnezea sa mearga bine si ne vom reintalni mult mai puterenici
felicitari pt avansare gryzlly Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Să trăiți
Sus In jos
Tudor
Fruntaș
Fruntaș
Tudor


Mesaje : 49
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 49

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyDum Iul 03, 2011 11:33 am

bin laden a scris:
gryzlly a scris:
Sa dea bunul Dumnezea sa mearga bine si ne vom reintalni mult mai puterenici
felicitari pt avansare gryzlly Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Să trăiți
Pe fruntasi nu-i vede nimeni? No
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyDum Iul 03, 2011 10:00 pm

Tudor a scris:
bin laden a scris:
gryzlly a scris:
Sa dea bunul Dumnezea sa mearga bine si ne vom reintalni mult mai puterenici
felicitari pt avansare gryzlly Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Să trăiți
Pe fruntasi nu-i vede nimeni? No
mii de scuze domnule fruntas felicitari pt avansare scuze din cauza ochelarilor... Să trăiți
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyDum Iul 03, 2011 10:02 pm

bin laden a scris:
Tudor a scris:
bin laden a scris:
gryzlly a scris:
Sa dea bunul Dumnezea sa mearga bine si ne vom reintalni mult mai puterenici
felicitari pt avansare gryzlly Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Să trăiți
Pe fruntasi nu-i vede nimeni? No
mii de scuze domnule fruntas felicitari pt avansare scuze din cauza ochelarilor... Să trăiți
dupa prima postare am plecat de acasa abia acum am deschis calculatorul Să trăiți
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyLun Iul 04, 2011 11:34 am

eu am fost plecat...s-a jucat duminica asta sau ati facut pe lenesii? Mort
Sus In jos
Tudor
Fruntaș
Fruntaș
Tudor


Mesaje : 49
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 49

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyLun Iul 04, 2011 2:54 pm

KRueD a scris:
eu am fost plecat...s-a jucat duminica asta sau ati facut pe lenesii? Mort
da, cred ca lenea... Smile ne spune domn` shef ramas aci... Laughing
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyMar Iul 05, 2011 4:35 pm

nu indrazneste sa intervina vad ca... Rambo ...il prind eu prin padure! Razz
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyMar Iul 05, 2011 6:00 pm

Tudor a scris:
KRueD a scris:
eu am fost plecat...s-a jucat duminica asta sau ati facut pe lenesii? Mort
da, cred ca lenea... Smile ne spune domn` shef ramas aci... Laughing
eu am fost la nunta din pacate Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyMar Iul 05, 2011 11:25 pm

Fiecare cu distractiile lui.
Oricum, sa nu va prind ca la lasati pe tanjala si prindeti paianjeni la gura tevii ca doara ma intorc io si apoi..... va sar fulgii din blanita.
Sa aveti grija de club si de voi.
Multa bafta in continuare si spor la bile.
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyJoi Iul 07, 2011 11:36 am

pe cand revii tu nu o sa mai ai aproape nici o sansa sa ne iei...zic aproape ca totusi e bine sa iti mentii optimismul la locul care se cuvine...dar nu stiu daca trebuia sa il introduc in fraza ca eu unul nu sunt de acord cu el... Soldat
Sus In jos
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyJoi Iul 07, 2011 12:08 pm

Cel putin sa traiti cu speranta.
Vreau sa imi faceti o surpriza sa fiti o echipa puternica si bine inchegata pe cand ma intorc.
Sus In jos
KRueD
Plutonier
Plutonier
KRueD


Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca

LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! EmptyVin Iul 08, 2011 1:58 pm

word! Să trăiți
Sus In jos
Continut sponsorizat





LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA REVEDERE LUPILOR!!!   LA REVEDERE LUPILOR!!! Empty

Sus In jos
 
LA REVEDERE LUPILOR!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Valea Lupilor Palestina (film)
» DE ZIUA LUPILOR
» ZIUA LUPILOR 30.11 2010
» ZIUA LUPILOR 30.11 2010
» Lupilor...se merge la Orastie la Arsenal Park?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sport-transilvania :: Airsoft - Forum sportiv :: Airsoft :: BĂLĂRII-
Mergi direct la: