sport-transilvania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clubul de airsoft Lupii din Carpați. Sala de aerobic Miki's Gym
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 UN JOC TARE!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

UN JOC TARE!!! Empty
MesajSubiect: UN JOC TARE!!!   UN JOC TARE!!! EmptyMier Ian 05, 2011 4:19 pm

http://www.airsoftromania.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=8008
Intrati si vedeti despre ce e vb si mai povestim.
Daca nu vom reusi sa iesim din tara anul acesta la un eveniment mai deosebit, macar la cesta sa participam.
INTERESATI?
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

UN JOC TARE!!! Empty
MesajSubiect: Re: UN JOC TARE!!!   UN JOC TARE!!! EmptyMier Ian 05, 2011 10:17 pm

gryzlly a scris:
http://www.airsoftromania.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=8008
Intrati si vedeti despre ce e vb si mai povestim.
Daca nu vom reusi sa iesim din tara anul acesta la un eveniment mai deosebit, macar la cesta sa participam.
INTERESATI?
eu daca nu intervine ceva deosebit{doamne fereste} Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Presedintele
Caporal
Caporal
Presedintele


Mesaje : 59
Data de inscriere : 09/11/2010
Varsta : 41
Localizare : Cluj-Napoca

UN JOC TARE!!! Empty
MesajSubiect: Re: UN JOC TARE!!!   UN JOC TARE!!! EmptyMier Ian 05, 2011 10:30 pm

Lasama sa inteleg si eu ceva . Vrei sa organizam asa ceva sau ai vrea sa mergem si e si anu asta asa ceva
Daca ar fi de organizare am putea organiza in Salaj pe Meses sa fie cazarea si iar surade patronului de acolo si asa am avea si mai si portile deschise la ei
si in hida ne putem deplasa de acolo pt un urban pe cinste asa ca nu ne-ar fi greu nici nou cu resursele care le avem pana acum dar sa ne mai gandim um pic daca mai cautam prin imprejurimi oare nu am mai gasi ceva si mai si ??
Nu e greu dar cand mergem pe undeva cu masinile sa ne mai uitam stanga dreapta ca nu se stie ce o sa gasim
Ce parere aveti toti ????
Suntem printre primi in tara cu Airsoftul si de ce sa nu organizam noi evenimente ca asa sigur ne-am ridica mai sus .
Ia ganditi ce am zis eu acum si sa organizam o intalnire cluj zalau si sa discutam mai pe indelete
Sus In jos
don_calogero
Mareșal
Mareșal
don_calogero


Mesaje : 115
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45

UN JOC TARE!!! Empty
MesajSubiect: Re: UN JOC TARE!!!   UN JOC TARE!!! EmptyJoi Ian 06, 2011 9:05 pm

Acest joc a durat 2 zile. Cazarea fiind in mare parte la cort. Masa a fost in "stil militar" fasole la cazan etc. Atentie se joaca nu mai cu incarcatoare standard ( orice incarcator fara rotita)
Sus In jos
http://www.modamilitara.ro
Presedintele
Caporal
Caporal
Presedintele


Mesaje : 59
Data de inscriere : 09/11/2010
Varsta : 41
Localizare : Cluj-Napoca

UN JOC TARE!!! Empty
MesajSubiect: Re: UN JOC TARE!!!   UN JOC TARE!!! EmptyJoi Ian 06, 2011 10:23 pm

Horatiu nu am dreptate ca am putea face si noi ceva de genul?
Sus In jos
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

UN JOC TARE!!! Empty
MesajSubiect: Re: UN JOC TARE!!!   UN JOC TARE!!! EmptyVin Ian 07, 2011 12:07 am

Vom face cat de curand ceva, nuchiar de asa amploare, dar asemanator, adica macar cateva cluburi din diverse regiuni ale tarii.
Sunt in tratative deja cu ei da inca nu am niic concret.
Sper sa ne intalnim la o "sedinta" cat de curand sa punem la punct unele detalii.

Jocul care am postat linkul respectiv a fost anul trecut la Bradulet, dar se va organiza ceva asemanator si anul acesta si vom participa sper in numar mai mare ca anul trecut (anul trecut a fost doar Horatiu)
Sus In jos
don_calogero
Mareșal
Mareșal
don_calogero


Mesaje : 115
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45

UN JOC TARE!!! Empty
MesajSubiect: Re: UN JOC TARE!!!   UN JOC TARE!!! EmptyVin Ian 07, 2011 11:25 pm

fara suparare dar un asemenea joc nu se poate organiza asa usor. In acest joc au fost implicati peste 30 persoane, cateva firme, etc. acel joc se vrea a fi un fel de "BERGET" si acolo se va ajunge. UN joc de amploare la nivel national unde vor participa si jucatori din afara.
Noi, Lupii , ne vom rezuma doar la jocuri mici. jocuri intre orase tur-retur. Un joc ca cel de la Bradulet este cam imposibil de organizat.
Sus In jos
http://www.modamilitara.ro
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

UN JOC TARE!!! Empty
MesajSubiect: Re: UN JOC TARE!!!   UN JOC TARE!!! EmptySam Ian 08, 2011 11:44 pm

Suntem constienti de amploarea unui astfel de eveniment, dar ne gamdim deocamdata la ceea ce ai spus si tu, pentru inceput 2-3-4 cluburi, tur-retur, si apoi mai vedem dupa ce mai crestem.
Dupa ce mai castigam experienta de pe la altii si din propriile greseli si realizari, usor usor se va extinde acest eveniment pe care vrem sa il facem in cativa ani unul de insemnatate pentru airsoftul romanesc si nu numai.
Dar repet, in timp, nu acum.
Vom incerca sa organizam ceva joc mai amplu cu cateva cluburi, si apoi mai vedem ce iese.
Sus In jos
Presedintele
Caporal
Caporal
Presedintele


Mesaje : 59
Data de inscriere : 09/11/2010
Varsta : 41
Localizare : Cluj-Napoca

UN JOC TARE!!! Empty
MesajSubiect: Re: UN JOC TARE!!!   UN JOC TARE!!! EmptyDum Ian 09, 2011 12:31 am

Macar e si asta un pas inspre mai bine Smile
Sus In jos
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

UN JOC TARE!!! Empty
MesajSubiect: Re: UN JOC TARE!!!   UN JOC TARE!!! EmptyDum Ian 09, 2011 1:44 am

Ce inseamna "MAI BINE"? Avem habar despre ce poate fi rau?
Hai sa filozofam.................
Sau mai bine nu!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





UN JOC TARE!!! Empty
MesajSubiect: Re: UN JOC TARE!!!   UN JOC TARE!!! Empty

Sus In jos
 
UN JOC TARE!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» "efex" - foarte tare
» Un caine meserias tare!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sport-transilvania :: Airsoft - Forum sportiv :: Airsoft :: Jocuri-
Mergi direct la: