sport-transilvania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clubul de airsoft Lupii din Carpați. Sala de aerobic Miki's Gym
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 REFERITOR la jocul de saptamana trecuta

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
don_calogero
Mareșal
Mareșal
don_calogero


Mesaje : 115
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45

REFERITOR la jocul de saptamana trecuta Empty
MesajSubiect: REFERITOR la jocul de saptamana trecuta   REFERITOR la jocul de saptamana trecuta EmptyLun Sept 12, 2011 9:14 pm


Am ramas mut de uimire cand am auzit cat de tare s-a umflat Chelu in coaie. In urma cu ceva timp am vb cu el,Chelu, la telefon si mi-a spus ca el personal nu mai are nimic dar vad ca este un las si continua sa duca frustrarile lor in "panzele albe".
Eu va pot spune un singur lucru, terenul nu este al lor si nu va fi al lor. Si va rog insistent ca de acum sa incepeti sa jucati si voi in Baci ptr ca ma repet TERENUL NU ESTE AL LOR. Voi puteti juca airsoft oriunde vreti voi in Cluj. Baietii, se pare ca inca nu sunt la curent cu unele reguli. La fel de bine in acea padure poate juca si Herr Maior si oricine doreste. Sunt o adunatura de frustrati care nu fac nici cat un pumn de prune uscate , deci pe viitor nu exista Chelu, Vlad sau orice sughi bughi sa vina sa spuna nu poti sa pui steagul unde vrei. In cazul in care ei nu stiu ,daca ar fi venit un control acolo nu s-ar fi intamplat nimic ptr ca prin acel steag se atentiona ca acolo se joaca airsoft.
Si pe viitor, va rog frumos, in aceste cazuri nu trebuie sa dati dovada de fair play. Dovada de fair play odati si trebuie s-o dati pe teren in timpul jocului. Nu va certati cu ei, ignorati prostiile, imbecilitatile si cretinatatile lor in timpul jocului. Dupa, este vorba aia : "pe ei pe mama lor".
Frustrari din astea vad tot timpul aici in Bucuresti si am invatat ca cel care tace este calcat in picioare asa ca RENEGATII=frustrare=0. Imi pare rau ca n-am fost acolo, il calcam in picioare de nesimtit ordinar .
Sus In jos
http://www.modamilitara.ro
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

REFERITOR la jocul de saptamana trecuta Empty
MesajSubiect: Re: REFERITOR la jocul de saptamana trecuta   REFERITOR la jocul de saptamana trecuta EmptyLun Sept 12, 2011 10:56 pm

In legatura cu jocul de duminica!!!
Am fost slab informat prima data data apoi am aflat care au fost detaliile legate de acest joc.
Tot respectul pentru echipa noastra:
- pe teren total necunoscut, cu oameni mai putini (drept ca ati primit jucatori de la echipa adversa) si scenariu nou, ati reusit sa le cuceriti baza si inca intr-un numar destul de mare.
- in ciuda lipsei de bun simt si a frustrarilor liderului echipei adverse (mi se face greata sa scriu numele), ce a impiedicat ridicarea steagului care ne defineste ca si echipa si club, ati preferat sa pastrati o atitudine neutra si impaciuitoare pentru a nu deranja bunul mers al jocului.
- dupa ce oamenii care au jucat cu voi in echipa au trebuit sa plece, ati primit alti oameni in echipa, oameni ce nu au facut decat sa va saboteze, ceea ce a dus la pierderea celei de a treia tura de joc si in concluzie adversarii au castigat pe terenul lor cu scorul de 2-1.

TOT RESPECTUL pentru LUPI!!!
Initial am crezut a v-au facut harea parcea, dar se pare ca nu chiar asa stau lucrurile.

Si in legatura cu terenul de joc din Baci, a se stii la toata lumea, cu Horatiu Blondu si altii care au fost atunci la joc si pe vremea aia facea parte din marea familie a LUPILOR, aceasta locatie din Baci unde se afla "baza" ehipei EU personal am descoperit-o, EU am fost cel care a vazut prima data aceasta locatia si a propus-o ca si baza pentru jocurile viitoare, cand pe acea vreme Lupii jucau in Baci dar in dreapta drumului, mai exact la rapa.

In concluzie, sa nu manance "ciuperci" badea dumnealui de locatie si zona de joc.
Lupii s-au retras periodic din Baci pentru a forma o noua echipa, departe de injuraturile si mistourile de 2 lei ale renegatilor.
Da, LUPII se intorc in Baci ca si echipa, echipa ce demonstreaza si va demonstra si pe viitor ca stiu ce inseamna bunul simt si fair-play, dar daca e nevoie vor stii sa scoata si coltii.



Sus In jos
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

REFERITOR la jocul de saptamana trecuta Empty
MesajSubiect: Re: REFERITOR la jocul de saptamana trecuta   REFERITOR la jocul de saptamana trecuta EmptyLun Sept 12, 2011 11:04 pm

Si sa nu uit, daca, candva, vreodata (sper ca niciodata) echipa renegatilor sau jucatori ai acestei echipe vor veni sa joace, fara a primi invitatie personala sau de grup din partea conducerii clubului, in zona de antrenament a LUPILOR, vor fi primiti cu o singura conditie, nici un semn distinctiv al echipei nu este permis, asta insemnand (sa inteleaga si prostii) fara steag (nici nu au asa ceva), fara emblema.
Sus In jos
Continut sponsorizat





REFERITOR la jocul de saptamana trecuta Empty
MesajSubiect: Re: REFERITOR la jocul de saptamana trecuta   REFERITOR la jocul de saptamana trecuta Empty

Sus In jos
 
REFERITOR la jocul de saptamana trecuta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sport-transilvania :: Airsoft - Forum sportiv :: Airsoft :: Jocuri-
Mergi direct la: