sport-transilvania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clubul de airsoft Lupii din Carpați. Sala de aerobic Miki's Gym
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 LUPII SE INTORC!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

LUPII SE INTORC!!! Empty
MesajSubiect: LUPII SE INTORC!!!   LUPII SE INTORC!!! EmptyLun Noi 08, 2010 2:38 am

Sincer imi era ffff dor sa postez un mesaj pe forumul echipei noastre.

Ma bucur ca este in acest format si cu aceasta ocazie tin sa va urez bun venit voua tuturor celor care cititi aceste randuri si doriti sa va inregistrati pe acest forum.

Multumesc din suflet tuturor celor care m-au ajutat sa resuscitez acest minunat club de airsoft, dar in mod special familiei VARTOLOMEI, care sta la baza formarii acestui club si datorita carora noi ne putem intalnii astazi, la aproape 5 ani de la formarea clubului si aproape 2 ani de cand functionam cu acte in regula.

Multumesc "lupului" AKELA (HORATIU), care este sufletul si inima acestui club si care mi-a acordat increderea lui si mi-a lasat in grija administrarea acestuia din punct de vedere organizatoric, economic si administrativ, sustinandu-ma si sprijinindu-ma in deciziile pe care le-am luat in vederea reformarii si reorganizarii acestui club da airsoft.

NU in ultimul rand va multumesc voua tuturor celor care sunteti alaturi de aceasta minunata echipa si care va aduceti aportul in mod activ la dezvoltarea si promovarea acestui sport in Romania, si implicit la promovarea clubului de airsoft "LUPII DIN CARPATI"

Va multumesc tuturor pt sprijin si intelegere si ma rog bunului Dumnezeu sa ne dea intelepciune, putere si unitate ca sa putem "lupta" impreuna de aceiasi parte a baricadei multi ani de acum inainte.


RESPECT!!!
Sus In jos
don_calogero
Mareșal
Mareșal
don_calogero


Mesaje : 115
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45

LUPII SE INTORC!!! Empty
MesajSubiect: Re: LUPII SE INTORC!!!   LUPII SE INTORC!!! EmptyLun Noi 08, 2010 10:40 pm

DE TINUT MINTE!

De Sfantul Andrei clubul "Lupii din Carpati" in mod legal (cu acte) implineste 2 ani. Spun in mod legal pentru ca el este infiintat de 4ani. Daca nu voi fi in Cluj atunci , beti si pentru mine Smile .
Sus In jos
http://www.modamilitara.ro
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

LUPII SE INTORC!!! Empty
MesajSubiect: Re: LUPII SE INTORC!!!   LUPII SE INTORC!!! EmptyLun Noi 08, 2010 11:00 pm

Sa faci cumva sa fii cu noi sa ne petrecem impreuna, ca asa ar fii frumos, sa te cunoasca si noii membrii ai clubului
Sus In jos
don_calogero
Mareșal
Mareșal
don_calogero


Mesaje : 115
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45

LUPII SE INTORC!!! Empty
MesajSubiect: Re: LUPII SE INTORC!!!   LUPII SE INTORC!!! EmptyLun Noi 08, 2010 11:19 pm

In istorie, cei care le-au ramas in mintile oamenilor au fost acei lideri care nu s-au vazut la fata Very Happy sau cei care au facut cel mai mult rau . Mai jos sunt eu !Smile

LUPII SE INTORC!!! Img0389u

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
http://www.modamilitara.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 32
Data de inscriere : 06/11/2010

LUPII SE INTORC!!! Empty
MesajSubiect: Re: LUPII SE INTORC!!!   LUPII SE INTORC!!! EmptyJoi Noi 11, 2010 9:16 pm

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000989668240#!/pages/Airsoft-Lupi-din-Carpati/141568275892731
pagina noastra pe facebook
aici vom posta foto si video de la jocuri, etc
in prima faza, puteti sa dati un "like"
Sus In jos
https://sport-transilvania.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





LUPII SE INTORC!!! Empty
MesajSubiect: Re: LUPII SE INTORC!!!   LUPII SE INTORC!!! Empty

Sus In jos
 
LUPII SE INTORC!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» RECESAMANT LUPII
» www.lupii.ro
» Lupii din Italia
» steag lupii
» RECESAMANT LUPII

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sport-transilvania :: Airsoft - Forum sportiv :: Airsoft :: Despre airsoft-
Mergi direct la: