sport-transilvania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clubul de airsoft Lupii din Carpați. Sala de aerobic Miki's Gym
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pt Gryzlly

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

Pt Gryzlly Empty
MesajSubiect: Pt Gryzlly   Pt Gryzlly EmptyLun Feb 14, 2011 10:28 am

salut Mihai felicitari ember a fost frumos din cate am inteles mare parte din participanti s-au simtit bine au fost multumiti{acum niciodata nu poti sa multumesti pe toata lumea } parerea ta ? Să trăiți Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
gryzlly
General-locotenent
General-locotenent
gryzlly


Mesaje : 509
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 45
Localizare : Cluj

Pt Gryzlly Empty
MesajSubiect: Re: Pt Gryzlly   Pt Gryzlly EmptyLun Feb 14, 2011 10:50 am

Tot ce a fost omeneste am facut, ca sa iasa cat mai bine, dar sa ma duc sa scot presa cu japca din birourile caldute si sa-i bag in viscol si zapada, sau s acert cu vantul si ninsoarea nu am cum.
Multumesc lui Dumnezeu ca nu au fost accidentari, ca mare parte s-au simtit ok si au inteles situatia.

DAR, vreau sa multumesc echipei noastre, tuturor LUPILOR, mai mari sau mai mici (in grad) ca m-au sprijinit si au pus umarul la buna desfasurare a ostilitatilor.
E fff important ca aceasta echipa sa fie ca si o familie,UNITA, CA ASTFEL VOM TRECE PESTE TOATE PROBLEMELE.
MULTUMESC!!!!!
Sus In jos
bin laden
Maior
Maior
bin laden


Mesaje : 319
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 49
Localizare : cluj napoca

Pt Gryzlly Empty
MesajSubiect: Re: Pt Gryzlly   Pt Gryzlly EmptyLun Feb 14, 2011 11:05 am

gryzlly a scris:
Tot ce a fost omeneste am facut, ca sa iasa cat mai bine, dar sa ma duc sa scot presa cu japca din birourile caldute si sa-i bag in viscol si zapada, sau s acert cu vantul si ninsoarea nu am cum.
Multumesc lui Dumnezeu ca nu au fost accidentari, ca mare parte s-au simtit ok si au inteles situatia.

DAR, vreau sa multumesc echipei noastre, tuturor LUPILOR, mai mari sau mai mici (in grad) ca m-au sprijinit si au pus umarul la buna desfasurare a ostilitatilor.
E fff important ca aceasta echipa sa fie ca si o familie,UNITA, CA ASTFEL VOM TRECE PESTE TOATE PROBLEMELE.
MULTUMESC!!!!!
Să trăiți Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Presedintele
Caporal
Caporal
Presedintele


Mesaje : 59
Data de inscriere : 09/11/2010
Varsta : 41
Localizare : Cluj-Napoca

Pt Gryzlly Empty
MesajSubiect: Re: Pt Gryzlly   Pt Gryzlly EmptyLun Feb 14, 2011 6:21 pm

Sper sa fie bine de acum incolo si eu as zice ca daca o tinem tot asa vom atrage oameni alaturi de noi pentru simplu fapt ca ne vor vedea fff uniti . Sper sa o tinem tot asa si sa mergem inainte cu capul sus
Putem face orice daca vrem cu adevarat
Nu exista nu merge si nu se poate face ci numai ca nu am vrea
Multumesc ca avem un Cornelus care se ocupa de chestiunile online intrucat sa nu uitam ca asa afla lumea din tara de noi cu ajutoru lui Cornelus . Hoohaa Auuuu!!!!! Rambo Trigger Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pt Gryzlly Empty
MesajSubiect: Re: Pt Gryzlly   Pt Gryzlly Empty

Sus In jos
 
Pt Gryzlly
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pt Gryzlly

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sport-transilvania :: Airsoft - Forum sportiv :: Airsoft :: BĂLĂRII-
Mergi direct la: