sport-transilvania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clubul de airsoft Lupii din Carpați. Sala de aerobic Miki's Gym
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 schimb aeg cu sniper bolt action

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
flo
Caporal
Caporal
flo


Mesaje : 78
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 47
Localizare : Cluj-Napoca

schimb aeg cu sniper bolt action Empty
MesajSubiect: schimb aeg cu sniper bolt action   schimb aeg cu sniper bolt action EmptyJoi Iun 02, 2011 7:36 pm

sint interesat de un schimb pt sig-ul meu , cu un sniper bolt action , eventual + o diferenta (e discutabil)in functie de model . stiu ca sint multi care s-au avantat din start pt un sniper rifle si pe urma si-au dat seama ca nu e pt ei . nu zic neaparat ca ar fi de mine si nu de altii( a nu se interpreta gresit) daca e cineva interesat discutam detalii la tel.
0746562522
Sus In jos
flo
Caporal
Caporal
flo


Mesaje : 78
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 47
Localizare : Cluj-Napoca

schimb aeg cu sniper bolt action Empty
MesajSubiect: Re: schimb aeg cu sniper bolt action   schimb aeg cu sniper bolt action EmptyVin Iun 03, 2011 4:15 pm

nimeni nimik?
Sus In jos
flo
Caporal
Caporal
flo


Mesaje : 78
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 47
Localizare : Cluj-Napoca

schimb aeg cu sniper bolt action Empty
MesajSubiect: Re: schimb aeg cu sniper bolt action   schimb aeg cu sniper bolt action EmptyVin Iun 03, 2011 4:19 pm

pecizia e imbunatatita de o teava de pecizie 6,03 de la JBU. daca e interesat careva nu ezitati sa ma sunati
Sus In jos
swat
Caporal
Caporal
swat


Mesaje : 62
Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 53
Localizare : CLUJ-NAPOCA

schimb aeg cu sniper bolt action Empty
MesajSubiect: Re: schimb aeg cu sniper bolt action   schimb aeg cu sniper bolt action EmptyMier Iun 08, 2011 3:29 pm

C-am cit valoreaza Sig_ul tau? eu am un L96,poate poate.... Sniper
Sus In jos
flo
Caporal
Caporal
flo


Mesaje : 78
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 47
Localizare : Cluj-Napoca

schimb aeg cu sniper bolt action Empty
MesajSubiect: Re: schimb aeg cu sniper bolt action   schimb aeg cu sniper bolt action EmptyMier Iun 08, 2011 9:22 pm

l-am luat cu 570 lei + teava de precizie JBU 120 lei. bateria nu se pune ca e ''pe duca''
Sus In jos
DonGeo
Soldat
Soldat



Mesaje : 16
Data de inscriere : 01/10/2011

schimb aeg cu sniper bolt action Empty
MesajSubiect: Re: schimb aeg cu sniper bolt action   schimb aeg cu sniper bolt action EmptyDum Oct 02, 2011 10:14 pm

am un l96 de la ASG...?
Sus In jos
Continut sponsorizat





schimb aeg cu sniper bolt action Empty
MesajSubiect: Re: schimb aeg cu sniper bolt action   schimb aeg cu sniper bolt action Empty

Sus In jos
 
schimb aeg cu sniper bolt action
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sport-transilvania :: Airsoft - Forum sportiv :: Airsoft :: Vânzări / Cumpărari-
Mergi direct la: